Patirtys ir idėjos

Svajones verčiame pasiekimais


Mokymai socialiniams darbuotojams ir socialinio darbuotojo padėjėjams

Mokymai įvairių sričių specialistamsĮžanginiai individulios priežiūros personalo mokymai vyks nuotoliniu būdu nuo rugsėjo 26 d. 


160 ak. val. Individualios priežiūros darbuotojų kompetencijos tobulinimo mokymai - nuo rugsėjo 20 d.


Renkantis kvalifikacijos kėlimo kursus Jums tikriausiai aktualu ne tik įgyti naujų žinių, bet ir išbandyti metodus „čia ir dabar“? Mūsų vedami kvalifikacijos kėlimo nuotoliniai mokymai socialiniams darbuotojams, socialinio darbuotojo padėjėjams ir kitų sričių specialistams yra patyriminiai, todėl visus mokymų metu aptariamus metodus pagrindžiame praktiniais pavyzdžiais, o Jūs turite galimybę juos išbandyti ir „pasimatuoti“ kaip jie veiktų Jūsų profesiniame lauke ir kuo būtų naudingi Jūsų klientams. 


Mokymai socialiniams darbuotojams vedami kvalifikuotų ilgamečių savo sričių praktikų, visi kursai yra orientuoti į praktinių įgūdžių formavimą, todėl Jūs nebūsite apkrauti begale teorinės medžiagos – mūsų tikslas yra dalintis su Jumis profesine patirtimi ir perduoti praktiškai išbandytus metodus. Mūsų klientai jau džiaugiasi mokymų metu įgytomis žiniomis bei įgūdžiais!


Įžanginiai individualios priežiūros personalo mokymai yra orientuoti į tęstinį mokymąsi ir savo profesinės veiklos analizavimą, todėl Jūs gausite papildomą Profesinės veiklos palaikymo programą pirmus metus po mokymų baigimo. Įžanginiai individualios priežiūros personalo mokymai taip pat tinka norintiems dirbti asmeniniais asistentais. Baigę Įžanginius mokymus socialinio darbuotojo padėjėjams, Jūs taip pat gausite 20 proc. nuolaidą pasirinktiems periodiniams socialinio darbuotojo padėjėjų mokymams (16 ak. val.).                                           Įvadinė socialinio darbuotojo padėjėjų programa (40 val.) nuo rugsėjo 26 d. nuotoliniu būdu. Grupėms iš vienos įstaigos, ilgalaikiams bedarbiams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia, Įvadiniai socialinio darbuotojo padėjėjų kursai su 20 proc. nuolaida (pateikus pažymėjimą). Mokymai socialinių darbuotojų padėjėjams yra akredituoti SPPD. Registracijos forma.


Kvalifikacijos kėlimo nuotoliniai mokymai socialiniams darbuotojams yra akredituoti Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei tinka socialinių darbuotojų atestacijai. Susidarius grupei bet kurie pasirinkti kursai gali vykti Jūsų įstaigoje iš anksto sutartu metu.

Rekomenduojame rinktis mūsų kvalifikuotų specialistų vedamas mokymų programas ir praktinių mokymų metu išbandyti įvairius metodus. Registruokitės į artimiausius nuotolinius mokymus arba užsisakykite mokymus Jūsų įstaigoje.


Supervizija socialiniams darbuotojams! Superviziją veda Sertifikuota supervizorė Nomeda Černevičiūtė Jerochova, baigusi Profesionalios supervizijos studijas Vytauto Didžiojo universitete. Vedamos supervizijos atitinka ANSE standartus. Išduodami atestacijai tinkantys pažymėjimai.

Sekite mus Facebook ir nepraleiskite informacijos apie artimiausius nuotolinius mokymus.

Registracija į mokymus vyksta el. paštu patirtysiridejos@gmail.com.

 

 O dabar susipažinkite su lektorės Nomedos Černevičiūtės Jerochovos naujausia metodika - Metaforinės-klausimų kortelės, kurios skirtos padėti sau ir klientui Įsigalinti pokyčiams.---- Ar kada pagalvojote kaip arti vienas kito mes iš tiesų esame? Ne? Tada nerkite stačia galva į šią naują patirtį! ----

 


VEIDOTYRA

Renkantis studijų kryptį, darbą, verslo sritį Jums tikriausiai dažnai kyla klausimų: Ko noriu? Kas man tinka? Kur save realizuoti? Kas man geriausiai sektųsi? Kodėl dabartinėje veikloje jaučiuosi blogai? Kokie mano charakterio bruožai man padeda, o kurie – kelia iššūkių? Kaip visa tai panaudoti sau palankia linkme? Jūs tikriausiai ne kartą susidūrėte ir su tarpusavio suderinamumo ar santykių gerinimo klausimais? Veido analizė – tai greičiausias būdas surasti atsakymus į šiuos ir kitus Jums aktualius ir dažnai sau užduodamus klausimus. Veidotyra taip pat padeda atrasti konkrečius sprendimus kaip pakeisti esamą situaciją ir nustoti blaškytis tarp galimų pasirinkimų.

Veidotyros konsultacija – tai labai konkreti Jūsų pasirinktos srities analizė, paremta bazinių poreikių ir charakterio išgryninimu. Veidotyra – tai mokslas, kurio pagalba analizuojant veido bruožus, galima greitai išgryninti savo polinkius, sau tinkamas veiklos, darbo, studijų ir verslo sritis, charakterio savybes, gabumus, talentus, elgesio ir nuostatų priežastis taip pat išgryninti poreikius ir gyvenimo tikslus.

Rekomenduojame rinktis Veidotyros konsultacijas, nes sprendimui surasti paprastai dažniausiai pakanka tik vienos konsultacijos, o Jums nereikia pirkti jokių papildomų programų ar paslaugų. Veidotyra leidžia analizuoti praktiškai visas Jums aktualias gyvenimo sritis.

Registruokitės Veidotyros konsultacijai Kaune arba nuotoliniu būdu internetu. Taip pat galite įsigyti ir dovanų kuponus Veidotyros konsultacijoms  Nuotolinėms konsultacijoms dabar taikoma 20 proc nuolaida! Sekite mus Facebook ir pirmieji sužinokite apie skelbiamas akcijas ir galimybę konsultuotis nemokamai.

 

 

---- Neatidėkite savo svajonių įgyvendinimo rytojui. Kol abejojate – laikas eina ne jūsų naudai ----

 

SUPERVIZIJA


Profesionali supervizija socialiniams darbuotojams, atvejo vadybininkams, socialinio darbuotojo padėjėjams, medicinos srities darbuotojams, verslui, asmeniniam bei profesiniam augimui online ir gyvai:

  1. Individuali supervizija;
  2. Grupinė supervizija
  3. Komandos supervizija;
  4. Organizacijos supervizija.

Superviziją veda Sertifikuota supervizorė Nomeda Černevičiūtė Jerochova, baigusi Profesionalios supervizijos studijas Vytauto Didžiojo universitete. Vedamos supervizijos atitinka ANSE standartus. Išduodami atestacijai tinkantys pažymėjimai.
Supervizija gali vykti ir tik jūsų įstaigos darbuotojams. Susisiekite ir aptarsime jums rūpimus klausimus!
Esu Sisteminės teorijos atstovė, savo darbe taip pat remiuosi Motyvacinio interviu ir Interakcijos metodais. Jeigu jums artimas požiūris, jog dalykais tarpusavyje susiję ir niekas nevyksta be reikalo - susitikime supervizijos procese! 


Sekite mus Facebook ir pirmieji sužinokite apie artimiausius mokymus, konsultacijas ir užsiėmimus Kaune, pasinaudokite nuolaidomis bei gaukite naudingos profesinės informacijos.---- Yra trys galimi keliai sprendimui priimti: pirmasis - tas, kuris gali duoti naudos, antrasis - tas, kuris gali duoti pamoką. Trečiasis kelias yra nedaryti nieko - tai yra blogiausia, ką Jūs galite padaryti savo situacijoje -----
Kyla noras viską mesti? Jaučiatės taip, lyg būtumėte ne savo vietoje? Manote, kad jūsų gyvenimas eina veltui, o jums sunku eiti juo? Suteikite galimybę man jus šiek tiek palydėti šiuo keliu. O tada jūs pats (-i) nuspręsite kas pasikeitė.

Erzina viskas ir visi aplinkui? Norėtumėte atsiriboti ir atsidurti negyvenamoje saloje? Jūs tikrai galite tai padaryti, tačiau yra vienas žmogus, su kuriuo jums teks neišvengiamai būti - tai jūs pats. Tad ar tikrai verta bėgti, kai pasaulis toks spalvotas ir pilnas galimybių? Nors šiuo metu ir atrodo kitaip, tai laikina. Netikite? O aš jau tikiu už jus.
Mūsų naudojami sertifikuoti metodai - tai yra kelias, kuriuo ėjome daugelį metų. Ši patirtis mums be galo daug davė, ir pasaulyje, kuriame esame verčiami būtinai kažkuo būti, aš pasirinkau būti savimi. O dabar - laikas visa tai perduoti tai kitiems.


-- Patyriminių mokymų lektorė, supervizorė, metodų autorė, socialinė darbuotoja, MB "Patirtys ir idėjos" direktorė Nomeda Černevičiūtė Jerochova  --