Patirtys ir idėjos

Svajones verčiame pasiekimaisMetodinė-praktinė priemonė "Streso valdymas"

Pristatome Metodinę-praktinę priemonę "Streso valdymas", (2018 m. Nomeda Černevičiūtė, Audronė Kerpaitė) skirtą specialistams, dirbantiems socialinį darbą (nors neabejojame, kad pritaikys ir kitų padidintos profesinės rizikos sričių specialistai), kurią pagal nuo 2014 m. vedamus akredituotus mokymus "Streso valdymas" parengėme kartu su kolege psichologe-geštalto psichoterapeute Audrone Kerpaite. Leidinį recenzavo prof. dr. Aidas Perminas ir dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė. Atsisiųskite Metodinę-praktinę priemonę "Streso valdymas".

Nomeda Černevičiūtė, Audronė Kerpaitė "Streso valdymas", 2018 m.

Už pagalbą ir palaikymą dėkojame SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centrui.Nemokama PDF knyga "10 socialinio darbo istorijų"

PDF knyga "10 socialinio darbo istorijų". Kaip dažnai savo aplinkoje Jūs sulaukiate klausimo: "Koks yra tavo darbas?" Mano vardas Nomeda. Aš esu socialinė darbuotoja. Mano draugai, veiklos partneriai, pažįstami ir nepažįstami žmonės dažnai man užduoda šį klausimą. Apie savo profesiją galėčiau pasakoti ilgai, netgi per ilgai, kad kas nors išties klausytųsi. Todėl nusprendžiau apie tai parašyti knygą. Mąstant apie savo profesiją ir darbe patiriamus išgyvenimus, Jums tikriausiai kyla klausimas: ar tai kam nors rūpi? Taip, Jūsų patirtys yra neįkainojamos, nes tik Jūs žinote koks iš tiesų yra šis darbas. Kviečiu socialinius darbuotojus ir jų padėjėjus prisijungti prie MB "Patirtys ir idėjos" inicijuojamo projekto "Socialinio darbuotojo diena" ir papasakoti savo profesines patirtis - ne vadovėlines profesines istorijas, kurios taps mano knygos dalimi, o Jūs - mano knygos herojais. Jūsų istorijos - tai istorijos, kurias turi perskaityti visi, kad pažintų tikrąjį mūsų profesijos lauką. Mano dovana Jums - nemokama PDF knyga "10 socialinio darbo istorijų", kuri, tikiuosi, įkvėps ir Jus papasakoti apie savo profesinę patirtį, o apie šią profesiją girdėjusiems tik iš žiniasklaidos - ją pažinti.  Atsisiųskite "10 socialinio darbo istorijų".

Nomeda Černevičiūtė "10 socialinio darbo istorijų", 2019 m.


Nuorodos į straipsnius internete

"Socialinės darbuotojos kasdienybė: smurtas, įžeidinėjimai ir grasinimai"

"Dalijimasis gerumu padeda vaduotis iš atskirties

"Mano profesija"

"Renkuosi socialinį darbą"

"Gerbiami žiūrovai, neplakite liežuviais mano kolegų specialistų"


Mūsų klientų atsiliepimai